» PRZECZYTAJ DLACZEGO warto zostać stałym klientem naszego sklepu
NEWSLETTER » zapisz się

Nowości, promocje, kody rabatowe prosto na Twój email.

Podaj imię:
Podaj email:
Bielizna na prezent

BIELIZNA NA PREZENT

Bielizna - prezent, który robi wrażenie.

Żeby prezent był udany ważny jest sam prezent i wrażenie, jakie robi w momencie, w którym ktoś go otrzymuje. Sexowna bielizna to wymarzony prezent na Walentynki czy Mikołajki. Ładnie zapakowana paczuszka, zmysłowy dotyk jedwabistej tkaniny i Twoje zachwycone spojrzenie zagwarantują, że każda kobieta poczuje się piękna i kochana. I spojrzy na Ciebie z większym niż dotychczas zainteresowaniem ...

W internetowym sklepie z bielizną IntymnaBielizna staramy się bardziej niż nasza konkurencja, żeby bielizna na Mikołajki, Walentynki czy wręczana zupełnie bez okazji robiła naprawdę duże wrażenie. Żeby tak było robimy więcej niż tylko zaoferowanie szerokiego wyboru fasonów, rozmiarów i kolorów bielizny.

Wierzymy, że podstawą każdej udanej, długotrwałej relacji jest zaufanie, dlatego każdemu zarejestrowanemu w serwisie klientowi dajemy wieczystą gwarancję satysfakcji: możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy lub wymiany bielizny na inną. I, co ogromnie ważne w przypadku prezentów, każdą sztukę bielizny wysyłamy dyskretnie a dodatkowo możemy zapakować w ozdobne pudełko z kokardą i dedykacją. Dokładnie tak, jak powinien być zapakowany prezent.

Wiemy, że czasem zdarza Ci się zapomnieć o tym, aby odpowiednio wcześnie wybrać i zamówić bieliznę na Walentynki czy bieliznę na Mikołajki. Wtedy na jej doręczenie zostaje mało czasu. Dlatego dostępną bieliznę zawsze wysyłamy nie później niż w ciągu 24 godzin. Twój prezent na Walentynki czy Mikołajki może, więc, zostać doręczony w ciągu 1-3 kolejnych dni, w zależności od formy dostawy, którą wybierzesz.


Bez względu na to, czy chcesz komuś podarować bieliznę na Walentynki, na Mikołajki czy zrobić prezent zupełnie bez okazji wybierz sklep z bielizną IntymnaBielizna, a podarujesz wtedy nie tylko prezent, ale też niezapomniane wrażenia.

Wybierz swój prezent na Walentynki, Mikołajki i inne okazje spośród bielizny na dzień i bielizny nocnej, bielizny erotycznej i strojów kąpielowych.

Masz pytania - zadzwoń: od poniedziałku do piątku  •  042 227-12-60 (w godzinach 10-15)  •  kom. 505-511-300 (w godzinach 10-18)» szukanie zaawansowane

  1. kody rabatowe
  2. punkty za każde zakupy
  3. punkty za dodaną opinie
  4. dożywotnie karty rabatowe
    » dowiedz się więcej
© 2008 - 2018 intymnabielizna.pl; email: sklep@intymnabielizna.pl
oprogramowanie php KESS • sitemap