» PRZECZYTAJ DLACZEGO warto zostać stałym klientem naszego sklepu
NEWSLETTER » zapisz się

Nowości, promocje, kody rabatowe prosto na Twój email.

Podaj imię:
Podaj email:

Zadbamy o Ciebie lepiej niż inne sklepy z bielizną.


Żeby zakupy były udane potrzebne są dwie rzeczy: atrakcyjna oferta i przyjemność z zakupów. Czyli pachnąca kawa, wirtualne myszkowanie wśród setek zmysłowych sztuk bielizny i ekscytacja na myśl o tym, że kupujesz najlepszą bieliznę w najlepszej cenie. A potem krótkie oczekiwanie na dostawę i ... możliwości, jakie nowa bielizna przed Tobą otwiera.

W sklepie internetowym IntymnaBielizna staramy się bardziej niż inni, żeby to wszystko Ci zapewnić: od doboru oferty naszego sklepu aż po zaoferowanie najlepszych cen i najkrótszych czasów dostawy.

Poczuj nową jakość obsługi klienta.

W naszym sklepie możesz wybierać spośród 1000 sztuk bielizny, wyprodukowanej przez 30 najlepszych producentów, w setkach fasonów i kolorów. Uważamy, że najważniejsze jest Twoje zadowolenie, dlatego dajemy Ci 100%-ową gwarancję satysfakcji, zapewniamy szybkie i łatwe przeszukiwanie bielizny dostępnej w naszym sklepie, a także błyskawiczną pomoc, jeżeli tylko jej potrzebujesz - na e-maile odpowiadamy w ciągu godziny.

Potrzebujesz bieliznę „na wczoraj”?

Dla nas to żaden problem. Dostępną bieliznę, którą wybierzesz wyślemy Ci w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. Dzięki temu, otrzymasz ją nie później niż za 3 dni, w zależności od wybranej przez Ciebie formy dostawy. To wszystko jest częścią nowej jakości w obsłudze klientów sklepów internetowych z bielizną, którą każdego dnia tworzymy.

Najlepsza bielizna w najlepszej cenie.

Uważamy, że każda kobieta zasługuje na elegancką bieliznę. Dlatego oferujemy bieliznę nocną i dzienną, stroje kąpielowe i bieliznę erotyczną po dostępnych dla każdego cenach. Już przed pierwszym zakupem bielizny w naszym sklepie możesz dostać na zawsze 3%-owy rabat, a przy każdym kolejnym jeszcze większy, w zależności od liczby punktów, jakie zbierzesz. Na specjalnych promocjach czy wyprzedażach elegancką bieliznę możesz u nas kupić nawet z 50%-owym rabatem. Tutaj znajdziesz szczegółowe informacje o tym, jak taniej kupować stylową bieliznę.

Chcemy, żeby kupowanie bielizny w naszym sklepie było łatwe i przyjemne. Więc jeżeli chcesz kupić bieliznę dzienną i nocną, stroje kąpielowe czy bieliznę erotyczną dołącz do prawie 8 000 klientów sklepu internetowego IntymnaBielizna i przekonaj się, jak udane mogą być zakupy bielizny.

Masz pytania - zadzwoń: od poniedziałku do piątku  •  042 227-12-60 (w godzinach 10-15)  •  kom. 505-511-300 (w godzinach 10-18)» szukanie zaawansowane

  1. kody rabatowe
  2. punkty za każde zakupy
  3. punkty za dodaną opinie
  4. dożywotnie karty rabatowe
    » dowiedz się więcej
© 2008 - 2018 intymnabielizna.pl; email: sklep@intymnabielizna.pl
oprogramowanie php KESS • sitemap