» PRZECZYTAJ DLACZEGO warto zostać stałym klientem naszego sklepu
NEWSLETTER » zapisz się

Nowości, promocje, kody rabatowe prosto na Twój email.

Podaj imię:
Podaj email:

Twoją ulubioną bieliznę kupuj nawet 60% taniej.

3% rabatu już przy pierwszym zakupie.
Do 3%-owego rabatu już przy pierwszym zakupie bielizny upoważnia członkostwo w programie myAbby. Członkiem programu myAbby może zostać każdy i jest to zupełnie bezpłatne. Żeby otrzymać rabat w wysokości 3% już przy pierwszym zakupie bielizny zarejestruj się.

5%, 8% lub nawet 10% rabatu na zakupy bielizny dożywotnio.
Im więcej wydasz w naszym sklepie, tym większy rabat na zakupy bielizny otrzymasz. Jeżeli zarejestrujesz się w naszym serwisie za zakupy i opinie o naszym sklepie otrzymasz punkty, które uprawnią Cię do uzyskania rabatu. Za każdą wydaną w naszym sklepie złotówkę dostaniesz 1 punkt. Za ciekawą opinię o sklepie możesz otrzymać nawet 5 punktów. Jeżeli zbierzesz:
  • 0 punktów - wystarczy sama rejestracja zyskasz dożywotnio 3%-owy rabat
  • 300 punktów zyskasz dożywotnio 5%-owy rabat
  • 600 punktów zyskasz dożywotnio 8% rabatu
  • 900 punktów zyskasz dożywotnio 10% rabatu na zakupy bielizny w naszym sklepie.
Jeżeli zbierzesz mniej niż 300 punktów możesz zamienić je na złotówki i zapłacić mniej. Żeby zacząć zbierać punkty i uzyskać prawo do dożywotnich rabatów na zakupy bielizny zarejestruj się. Za każdą wydaną złotówkę otrzymujesz 1 punkt członkowski

Możesz płacić za bieliznę nawet 60% mniej. W naszym sklepie promocje łączą się z uzyskanymi dożywotnio rabatami. Oznacza to, że w okresie wyprzedaży, kiedy ceny bielizny mogą być nawet 50% niższe, ty możesz zapłacić za bieliznę nawet 60% mniej. Żeby kupować bieliznę nawet 60% taniej zarejestruj się.

Inne korzyści z członkostwa w programie myAbby
Jako członek programu myAbby otrzymasz od nas wieczystą gwarancję zwrotu kosztów. Kupioną u nas bieliznę będziesz mógł zwrócić w dowolnym momencie, a my bez żadnych pytań zwrócimy Ci pieniądze. Upoważni Cię do tego poniższe oświadczenie:

W trosce o Twoje pełne zadowolenie udzielam Ci specjalnej wieczystej gwarancji zwrotu pieniędzy. Jeśli kiedykolwiek stwierdzisz, że zakupiony produkt jest niezgodny z Twoimi oczekiwaniami skontaktuj się z nami, a my bez zadawania żadnych pytań zwrócimy Ci pieniądze.

właściciel serwisu www.intymnabielizna.pl
Podpis

UWAGA: Punkty za zakupy otrzymasz, jeżeli produkt objęty wieczystą gwarancją zwrotu pieniędzy spełni Twoje oczekiwania i potwierdzisz ten fakt wysyłając przez panel administracyjny specjalnie przygotowane oświadczenie. Tym samym zrezygnujesz z wieczystej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Żeby kupować bieliznę nawet 60% taniej zarejestruj się.
Masz pytania - zadzwoń: od poniedziałku do piątku  •  042 227-12-60 (w godzinach 10-15)  •  kom. 505-511-300 (w godzinach 10-18)» szukanie zaawansowane

  1. kody rabatowe
  2. punkty za każde zakupy
  3. punkty za dodaną opinie
  4. dożywotnie karty rabatowe
    » dowiedz się więcej
© 2008 - 2018 intymnabielizna.pl; email: sklep@intymnabielizna.pl
oprogramowanie php KESS • sitemap