» PRZECZYTAJ DLACZEGO warto zostać stałym klientem naszego sklepu
NEWSLETTER » zapisz się

Nowości, promocje, kody rabatowe prosto na Twój email.

Podaj imię:
Podaj email:

BEZPIECZNE ZAKUPY

U nas kupisz bieliznę bez ryzyka.

Zaufanie to podstawa każdej udanej, długotrwałej relacji. Sklep z bielizną IntymnaBielizna za najważniejszy cel działania obrał zdobycie i utrzymanie Twojego zaufania. Dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, żeby zakupy w naszym sklepie internetowym z bielizną były w stu procentach bezpieczne. I takie są dzięki wieczystej gwarancji satysfakcji, gwarantowanej prywatności i technologii gwarantującej bezpieczeństwo.

100%-owa gwarancja satysfakcji. Na piśmie.

Jeżeli kiedykolwiek stwierdzisz, że bielizna kupiona w naszym sklepie internetowym nie spełnia Twoich oczekiwań z jakiegokolwiek powodu możesz ją zwrócić lub wymienić na inną, a my zwrócimy Ci jej wartość. Jeżeli zostaniesz członkiem programu myAbby i zarejestrujesz się w naszym sklepie zakupiony towar możesz zwrócić w dowolnym czasie, nawet za rok czy 5 lat. W pozostałych przypadkach masz na to 10 dni. Gwarantujemy, że nie będziesz się musiał(a) tłumaczyć i szybko odzyskasz swoje pieniądze. Gwarancję 100%-owej satysfakcji wraz z zamówioną bielizną otrzymasz od nas na piśmie wraz z zamówionym towarem.

Gwarantowana prywatność.

Nasz sklep z bielizną gwarantuje, że danych, które nam powierzysz nie udostępnimy żadnej innej firmie. Wykorzystamy je tylko i wyłącznie do jak najlepszej realizacji Twojego zamówienia: będziemy informować Cię na bieżąco o statusie zamówienia, wyślemy Ci zamówioną bieliznę, będziemy przesyłać informacje o promocjach i wyprzedażach (jeżeli wyrazisz na to zgodę). Twoje opinie o sklepie z bielizną IntymnaBielizna opublikujemy na stronie internetowej tylko wtedy, jeżeli wyrazisz na to zgodę.

Zdajemy sobie sprawę, że nie chcesz aby inni widzieli co kupujesz. Dlatego paczkę z zamówioną bielizną wyślemy tak, aby nic z zewnątrz nie zdradzało jej zawartości. Estetycznie ale dyskretnie.

Technologia gwarantująca bezpieczeństwo.

Żeby zabezpieczyć dane, które nam powierzasz przed dostępem niepowołanych osób nasz sklep z bielizną używa najnowocześniejszych, gwarantujących bezpieczeństwo technologii.

94% osób, które robiły już zakupy w naszym sklepie z bielizną uważa zakupy robione tutaj za pozbawione ryzyka. Zobacz ich opinie.

Skoro jesteś już pewien, że u nas możesz kupować bez ryzyka zacznij zakupy bielizny na dzień i na noc, bielizny erotycznej i strojów kąpielowych.Masz pytania - zadzwoń: od poniedziałku do piątku  •  042 227-12-60 (w godzinach 10-15)  •  kom. 505-511-300 (w godzinach 10-18)» szukanie zaawansowane

  1. kody rabatowe
  2. punkty za każde zakupy
  3. punkty za dodaną opinie
  4. dożywotnie karty rabatowe
    » dowiedz się więcej
© 2008 - 2018 intymnabielizna.pl; email: sklep@intymnabielizna.pl
oprogramowanie php KESS • sitemap